31 Грудень, 2020
Today, golf is the most prestigious game in the world, with millions of fans around the world, indoor and outdoor clubs and annual tournaments involving amateurs and high-class professionals. Golf is a sports activity that is acquiring a higher boom and diffusion in recent years, due to the boost it has received due to its inclusion in the Rio de Janeiro Olympic Games in 2016 [2], as well as at the next Tokyo Olympics in 2021.
Студентська молодь є одним з найбільш активних прошарків суспільства. Рухова активність для неї є важливим інструментом запобігання не лише фізичних, а й психічних розладів, зокрема, допомагає витримувати емоційні перевантаження, що є особливо актуальним у теперішніх умовах. Без сумніву, COVID-19 став викликом для організації освітнього процесу, котрий досить швидко набув інших форм. Серед них єдиний правильний вихід – дистанційне навчання, яке з тимчасового, вимушеного заходу, може стати новим стандартом освіти. В умовах дистанційної освіти фізична активність студентів та обмеження соціальних контактів знизилися до мінімуму. З одного боку, використання навчально-інформаційних порталів дають можливість опанувати навчальний матеріал, з іншого – призводять до малорухливого способу життя. Низький рівень рухової активності у період вимушеної гіподинамії зумовлює детренованість різних систем організму, що стає причиною зниження опірності до захворювань і погіршення фізичної працездатності в цілому.
Психічні стани спортсмена формуються у процесі змагальної діяльності під впливом психічних пізнавальних процесів (мислення, відчуття, сприйняття, пам'яті, уваги, уяви) і визначають ступінь його психічної і моторної активності, готовності до роботи і боротьби з суперниками. Психічні стани характеризуються відносною стійкістю у часі, проте можуть бути динамічні й мінливі, залежно від емоційного забарвлення подій. Це може бути наснага, пов'язана з азартом спортивної боротьби, апатія і поганий настрій через поразку, творчий підйом і оптимізм, викликаний участю у відбіркових змаганнях тощо. Основою будь-якого психічного стану є емоції, тому їх часто ототожнюють з емоційними станами.
Багатьом людям відомо, що алкоголь негативно впливає на здоров'я людини, призводить до руйнування багатьох органів, зниженню фізичних та психічних здібностей. Розглянемо загальну дію алкоголю на організм людини. При споживанні спиртних напоїв алкоголь потрапляє в шлунок, де 20–25% його негайно всмоктується в кров. Друга частина алкоголю, що залишилася, проходить у тонкий кишечник, де поступово всмоктується в кров. Після потрапляння в кровоносну систему алкоголь повільно надходить в печінку, де відбувається його розщеплення. Здорова печінка розщеплює алкоголь в кількості 28 г за півтори години. На швидкість розщеплення алкоголю в печінці впливають різні фактори: наприклад, рівень жиру в організмі (чим нижче кількість жиру, тим швидше виводиться алкоголь), а також стать людини (жінки зазвичай повільніше виводять алкоголь з організму). Весь обсяг алкоголю, який печінка не в змозі вивести з організму в даний момент, залишається в крові. Так як етанол надає гальмівний вплив на центральну нервову систему, перша чарка розслаблює людину. Однак, по мірі зростання вмісту алкоголю в крові ефект наростає, і людина п'яніє.
Актуальність проблеми полягає у тому, що на даному етапі вся увага дослідників спрямована на стан фізичної культури та спорту в сучасному світі, задля здорової та сильної молоді у майбутньому. Сьогодні, в умовах дистанційного навчання, задана проблема набуває найбільших обертів, зокрема в аспекті фізкультурно-оздоровчої технології, яка випереджає наслідки негативних впливів комп’ютерних технологій на організм студента у навчальний та вільний від навчання час.