31 Березень, 2023

ІV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

  • ІНФОГРАФІКА ЯК ЗАСІБ ЛАКОНІЧНОЇ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ В СИСТЕМІ ДИЗАЙН-ОСВІТИ

      Наталія Романенко, Надія Криницина, Вікторія Шкребтій (Черкаси, Україна)  |    Завантажити статтю |  Link

    Основою оцінки якості вищої освіти й професійної підготовки фахівців, незалежно від рівнів акредитації та форм навчання, є стандарти вищої освіти. Узагальнення компетентностей, яких має набути здобувач вищої освіти, та їх візуалізація, можуть бути здійснені за допомого інфографічних композицій.

  • Графічний дизайн в Україні на даний час є найбільш затребуваною і домінуючою формою дизайнерської діяльності, що зумовлює необхідність усвідомлення та наукового обґрунтування його різних напрямів і зокрема рекламного графічного дизайну.

  • З давніх часів людська діяльність розвивалась, з кожним століттям винаходили нові способи, щоб полегшити людське життя. Так було й із сценічною освітлювальною системою. Але чим краще були освітлювальні прилади, тим складніше було ними керувати. Театр являє собою єдність складних та різноманітних процесів і явищ. Його створюють не тільки драматургія і гра акторів, але і декорації, звукове оформлення, театральна техніка, художнє оформлення залу для глядачів, фойє, будівлі і, звичайно, театральне світло. Освітлення декорацій та костюмів передають об’єм, фактуру і живописні нюанси тканини, тим самим дає виставі більш реалістичний ефект. Театральне освітлення створює оптичні ілюзії глибини та ширини сцени, зміщення планів, рух неживих предметів тощо. З точки зору практики – всі задачі освітлення сцени можуть бути виконані різними варіантами, тому створення світлової системи спектаклю можна назвати самостійним мистецтвом[1]. Тому в даній статті ми пропонуємо розглянути використання світловідбивних елементів у сценічному освітленні.

  • На даний момент в Україні війна, яка тягне за собою жахливі культурні, екологічні, демографічні, економічні наслідки (перераховуються лише наслідки в рамках теми, насправді їх набагато більше). Але за негативними наслідками війни криється й національний підйом, колосальне збільшення людського інтересу до української культури, історії, визначних місць (ті, що знаходяться під загрозою і в безпеці). На даний момент – це прослідковується навіть за кордоном! Саме тому було прийнято рішення знайти зв'язок між бізнесом та даним феноменом і об'єднати це в проєкті сайту, аби людина будь-якої країни могла черпати якусь інформацію про Україну і отримати певні комерційні послуги, які слугуватимуть розвитку українського бізнесу.