28 February, 2019

XIII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

  • ОЦЕНКА КАЧЕСТВА АТМОСФЕРНОГО ВОЗДУХА ПРОМЫШЛЕННОГО РАЙОНА

      Наргиз Есимова, Зарина Хасенова (Казахстан, Астана) |    Download article |  Link

    Проблема загрязнения окружающей среды, в особенности воздушной оболочки Земли, становится всё более актуальной с течением времени. Последствия загрязнения воздуха являются серьезной геоэкологической проблемой для крупных промышленных предприятий и прилегающих к ним территорий. В связи с этим, наибольшую важность приобретают вопросы объективного контроля качества и оценка состояния атмосферы. Для того, чтобы обеспечить научно обоснованное управление качеством воздуха на этих территориях, необходима регулярная и оперативная информация о выбросах вредных веществ в атмосферу, об уровнях ее загрязнения, их изменениях в течение длительного периода, а также о метеорологических условиях, сопутствующих распространению загрязняющих веществ в атмосфере.

  • Уже в останні роки відбувається зміна світогляду людства. Зокрема, все більшому числу людей стає ясно,що людина лише частина природи, природні ресурси досить обмежені і близькі до вичерпання, стихійні явища не залежать від волі людини, а все частіше виникають внаслідок антропогенного втручання в природні процеси. Змінити ставлення до природи, дбайливо ставитисядо всього живого на Планеті, ощадливо і раціонально використовувати природні ресурси, зменшувати кількість відходів – ось нагальні завдання сьогодення.

  • ВПЛИВ НАФТОГАЗОВИДОБУТКУ НА СКЛАДОВІ ЕЛЕМЕНТИ ДОВКІЛЛЯ

      Сергій Луценко, Ірина Кулижко, Ілона Янченко (Суми, Україна) |    Download article |  Link

    На сьогоднішній день забезпечення енергонезалежності України вимагає постійного збільшення видобутку нафти і газу. Виконання цього завдання можливе за рахунок буріння нових розвідувально-пошукових та експлуатаційних свердловин. Водночас, процес видобування нафти є найбільш техногенно небезпечним виробництвом та відноситься до видів діяльності, що становлять підвищену екологічну небезпеку. Саму ж територію, де здійснюється масовий нафтогазовидобуток, відносять до категорії екологічно небезпечних внаслідок порушення природної екологічної рівноваги, скорочення її природно-ресурсного потенціалу.

  • ВПЛИВ WI-FI-ЗВ'ЯЗКУ НА РОСЛИННІ ТА ТВАРИННІ ОРГАНІЗМИ

      Олена Скриннікова, Максим Олександренко (Нова Водолага, Україна) |    Download article |  Link

    Технологія Wi-Fi дозволяє передавати інформацію в мережі «повітрям» за допомогою радіосигналу. Її головний плюс полягає у тому, що користувач отримує можливість вийти в мережу, ні до чого не підключаючись дротами. Підключитися можна як до Інтернету, так і до локальної мережі – домашньої або офісної. На відкритому просторі радіус дії точки доступу Wi-Fi може досягати 100 метрів, у залежності від обладнання, в приміщенні – набагато менше [3].