28 Лютий, 2021

ХХХV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

  • Мистецтво має великий відгук у суспільстві через почуття, що викликає в свідомості людей. Витвір мистецтва має підсвідомий вплив на людину, і зазвичай людина навіть не помічає, чому їй імпонує або ж не цікавить даний об’єкт. Візуальне мистецтво досить швидко захоплює пряму увагу глядача, в той час як звуковий дизайн створює непомітні образи, які мають суттєвий вплив на світосприйняття людини. Важливо дослідити, як звуковий дизайн впливає на почуття людини, щоб ефективно його застосовувати у виробництві

  • Виявлена сутність авторського підходу під час виконання практичних завдань по курсу «Композиція фото та відео зображень» для студентів кафедри дизайну КНУТД. Метою стало визначення принципів, якими керувався автор при зйомці сюжетів різних жанрів. В ході аналізу визначений перелік чинників, які обумовлюють авторський підхід при виконанні завдань. Показана послідовність виконання етапів робіт при зйомці.

  • МОУШН-ДИЗАЙН. ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ ТА СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ

      Вікторія Гукова, Галина Яводчак (Київ, Україна) |    Завантажити статтю |  Link

    Motion дизайн — це мистецтво створення рухомоїграфіки засобами анімації. Останнім часом він набирає все більшої популярності. Motion-дизайн — це ціла палітра технологій і інструментів для візуалізації будь-якої ідеї в сфері теледизайну, реклами, медіа-ресурсів. Найчастіше цей стильвиробництва медіаконтенту використовується для виробництва реклами для ТВ та інтернету, айдентикителеканалів (заставки для теленовин, телевізійних програм), створення «цифровихдекорацій» для концертів, презентацій, створення титрів до кінофільмів [1,с.79.]. Сьогодні моушн-дизайн розглядається як багатогранне явище, що має різноманітні визначення як в самому понятті моушн-дизайну, так і в його задачах.