30 June, 2019

XVII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

  • DIOFANT TENGLAMALARI VA ULARNING YECHIMLARI

      Фазлиддинова Нилуфар Облакул кизи (Самарканд, Узбекистан) |    Download article |  Link

    Bugungi kunda diofant tenglamalari juda katta nazariy va amaliy ahamiyatga ega. Bu masala matematikaning,xususan sonlar nazariyasining muhim va qiziqarli masalalaridan biri hisoblanadi. Bu masala hozirgi kunda olimpiada masalalari turkumiga kiritilgan bo’lib afsuski maktab darsliklarida bu masalalar haqida batafsil ma`lumotlar yo`q. Biz bu maqolada bu masalarning yechimlarini topishga oid teoremalar va metodik tavsiyalarni yig`ganmiz.

  • У сучасному суспільстві саме сім’я залишається основним інститутом первинної соціалізації й повинна закласти основи всебічного розвитку дитини: розумового, етичного, естетичного, фізичного; привчити дітей до праці, розвинути в них інтерес до самостійної творчої діяльності. Освітньо-виховна підготовка дітей органічно може протікати лише в сім’ї, здатній надати дитині повноцінні психологічні, гігієнічні й морально-етичні умови формування.

  • ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ В СУЧАСНІЙ ВИЩІЙ ШКОЛІ

      Тетяна Диченко, Світлана Большаніна, Людмила Пономарьова, Ганна Яновська (Суми, Україна) |    Download article |  Link

    Проблема професійного самовизначення школярів завжди була важливою. Для закладів вищої освіти вона є особливо актуальною в останні десятиріччя, коли демографічна криза в Україні поглиблюється і кількість абітурієнтів з кожним роком зменшується. Заклади вищої освіти шукають нові форми й методи профорієнтаційної роботи які допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів у виборі професії, а викладачам вишів – готувати професійно спрямованих фахівців.

  • ВЫЯВЛЕНИЕ ПОДРОСТКОВ СКЛОННЫХ К ИНТЕРНЕТ ЗАВИСИМОСТИ

      Виктория Исмаилова (Витебск, Беларусь)  |    Download article |  Link

    Использование современных средств массовой информации стремительно растет в городах. Интернет, по сути, является новейшим способом коммуникации и социализации и сокращает личные или телефонные контакты. С другой стороны, интернет расширяет разрыв между людьми, изолируя их и сокращая время, затрачиваемое на участие в социальной деятельности.

  • Постановка проблеми. В Україні понад 7,5 тисяч дітей страждають розладами аутичного спектру. Щорічно народжується більше 400 дітей з синдромом Дауна та на даний момент в країні зареєстровано понад 15 тисяч людей з з цією вадою та понад 20 тисяч дітей з дитячим церебральним паралічем (ДЦП). Синдром дефіциту уваги і гіперактивності (СДУГ) спостерігається у 7% українських дітей. При цьому офіційна статистика не відображає реальної картини і ці цифри є на порядок вище.

  • АНАЛІЗ СУМІЖНИХ ДИСЦИПЛІН У ПІДГОТОВЦІ ЛИЖНИКІВ ГОНЩИКІВ У ЛІТНІЙ ПЕРІОД

      Олександр Ченікало, Андрій Казмірук, Орест Стефанишин (Львів, Україна) |    Download article |  Link

    Постановка проблеми. Аналіз літературних джерел. Лижні перегони один із най енергійно затратних видів спорту, а саме у силовій витривалості, тому вимагає постійного вдосконалення у тренуваннях для підвищення фізичних кондицій. У сучасній науково – методичній літературі [6] є інформація, щодо підготовки лижників гонщиків у літній період підготовки без снігу, які включають в себе пересування на лижоролерах в підйом, імітація лижних ходів з використанням лижних палиць по пересіченій місцевості, вправи на силовому блоці ( імітація відштовхування палицями), стрибкові вправи тощо. Але усі вони загальновідомі та недостатньо ефективні в сучасних умовах підготовки спортсменів різної кваліфікації в лижних перегонах.