31 Березень, 2018

ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

  • ПРОБЕМА ГРИБКОВИХ ІНФЕКЦІЙ В МЕДИЦИНІ ТА ШЛЯХИ ЇЇ ВИРІШЕННЯ

      Тетяна Громова, Світлана Коваль ( Кропивницький, Україна) |    Завантажити статтю |  Link

    Грибкові інфекції нині є однією з найбільш серйозних і актуальних проблем охорони здоров'я в цілому. У зарубіжній і вітчизняній літературі накопичилося досить даних, які свідчать, що серед умовно-патогенних мікроорганізмів гриби роду Candidа займають важливе місце. За даними МОЗ до 20% населення світу хоч би раз перенесли різні форми кандидозу. У США серед найчастіше виділених з крові збудників і перше місце по смертності від внутрішньо лікарняних септичних станів [3].З кожним роком кількість хворих на кандидоз зростає, що пов’язано з нераціональним використанням антибіотиків, гормонів та інших препаратів, а також погіршенням екології та послабленням імунітету в наслідок розвитку таких захворювань, як цукровий діабет, ВІЛ та інші .[4, с. 62] Саме у цьому криється складність проблеми кандидозу.

  • ФІЗІОЛОГІЯ СИСТЕМИ ДИХАННЯ

      Тетяна Замазій, Олександр Неплях (ХарківУкраїна) |    Завантажити статтю |  Link

    Дыхание человека — сложный физиологический механизм, обеспечивающий обмен кислородом и углекислым газом между клетками и внешней средой. Кислород постоянно поглощается клетками и одновременно идет процесс удаления из организма углекислого газа, который образуется в результате биохимических реакций, протекающих в организме. Кислород участвует в реакциях окисления сложных органических соединений с их конечным распадом до углекислого газа и воды, в ходе чего образуется необходимая для жизни энергия.

  • ПРОДУКЦІЯ АНТИБІОТИЧНИХ РЕЧОВИН БАКТЕРІЯМИ РОДУ PSEUDOMONAS

      Юлія Ширяєва, Наталія Козьменко (Одеса, Україна)  |    Завантажити статтю |  Link

    Антибіотики є найчисельнішою групою лікарських засобів, які використовуються для запобігання та лікування запальних процесів, викликаних бактеріальною мікробіотою, таких як ангіна та пневмонія, а також інфекційні запалення, які локалізується в закритих порожнинах (отит, гайморит, остеомієліт). Вони знаходять застосування в сільському господарстві, перш за все, як терапевтичні препарати у тваринництві, птахівництві, бджільництві і рослинництві.