28 Лютий, 2019

XIII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

  • Робота дробильно-помольного комплексу визначається декількома десятками факторів, багато з яких носять випадковий характер. Кожному поєднанню факторів відповідає певний техніко-енергетичний режим роботи комплексу. Чим повніше враховано при оперативному управлінні факторне поле властивостей системи, яке впливає на характеристики режиму роботи, тим ефективнішим буде управління і нижче енерговитрати на процеси дроблення і помолу. Однак, збільшення числа факторів, що беруться до уваги, збільшує складність моделі, внаслідок ускладнення топології системи. Тому, при управлінні необхідно формувати керуючий вплив, знаходячи компромісне рішення, що враховує ступінь інформативності факторного поля та його складність.

  • Основні правила визначення вартості нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту та технічного переоснащення будівель, реставрація пам’яток архітектури відбувається згідно стандарту ДСТУ Б Д.1.-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» .Зазначений стандарт передбачає удосконалення порядку визначення вартості будівництва з урахуванням практики складання кошторисної документації як вітчизняних будівельних організацій, так і зарубіжних.

  • АНАЛІЗ СИТУАЦІЇ З БАЛКОНАМИ В МІСТІ ЛИСИЧАНСЬК

      Ірина Скакунова, Тетяна Мінько, Таїсія Сажко, Ольга Дахно (Северодонецьк, Україна) |    Завантажити статтю |  Link

    Однією з головних проблем житлового фонду Лисичанська та України в цілому, є його сильна зношеність, так як більшість будинків будувалися в 50-60 роках 20 століття, при цьому багато хто з цих будинків, ні разу не ремонтувалися і не обстежувалися, хоча в деяких будинках почалися руйнування будівельних конструкцій, зокрема балконних плит. Аналіз ситуації з балконними плитами, фактично не проводиться, хоча необхідність капітального ремонту балконної плити в деяких будинках видно неозброєним оком. На це вказують руйнівний вид і великі тре Київщини по всій плиті, які жителі намагаються усунути своїми силами, хоча капітальний або аварійний ремонт балкона повинні виконувати тільки професіонали.