30–31 Грудень, 2014

IX Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

  • Павлодарская область находится на северо-востоке Республики Казахстан и граничит на севере – с Омской, северо-востоке  – с Новосибирской, на востоке  с Алтайским краем Российской Федерации, на юге – с Восточно-Казахстанской и Карагандинской областями, на западе с Акмолинской и Северо-Казахстанской областями Республики Казахстан. Областной центр – город Павлодар, который расположен на берегу реки Иртыш.

  • На сьогоднішній день завдяки створенню Спеціальних економічних зон Китай все більше нарощує обсяги випуску конкурентоспроможної експортно-орієнтованої продукції, забезпечуючи тим самим зростання валютних надходжень. Це в свою чергу сприяє входженню країни в процес міжнародного поділу праці.

  • Поступово у світі гірськолижний туризм починає перетворюватися на один з найпопулярніших видів активного відпочинку. Гірськолижний туризм великою мірою відповідає сучасним соціально-економічним реаліям. Він є не лише престижним, а й дає змогу цікаво, винахідливо і корисно для здоров'я проводити вільний час. Україна не є винятком. Гірські лижі стають ознакою престижу і навіть життєвого успіху.

  • Житомирська область повністю розміщена в межах басейну р. Дніпра. Найбільша частина області належить басейну правої притоки Дніпра – р. Прип‘ять (54%), в басейні р. Тетерів розміщено 38% її території, в басейні Ірпеня – 3,5%, в басейні р. Рось – 4,5%. Водозабезпеченість в області в середній по водності рік становить 1,7 тис.м3/чол., в маловодний рік – 0,9 тис. м3/чол. Джерелом водопостачання населення та галузей економіки є поверхневі води – 90% та підземні води – 10% від загального забору води.