31 октября, 2021

XLI Международная научно-практическая интернет-конференция

 • Анотація. Загальноосвітні навчальні заклади України пропонують для дітей та батьків цікаві інноваційні програми. Виключенням не стала і школа Global Kids (м. Львів) – інноваційний садок та школа, де дітям пропонують не тільки загальноосвітні програми для розвитку учнів, але й додаткові розвиваючі предмети, які дають змогу всесторонньо розвинути особистість дитини. Окрім загальноосвітніх предметів в цій приватній школі дітям запропонували додаткові заняття з фізичного виховання, а саме футболу, карате, повітряних полотен та ін. Тож, дітям молодшого шкільного віку, яким важко всидіти протягом довгого часу нерухомо - це дає важливу можливість порухатися та набратися додаткової енергії для занять гуманітарними предметами.

 • СПЕЦИФИКА ОСНОВНЫХ ЗАДАЧ СПЕЦИАЛЬНОСТИ ФИЗИЧЕСКАЯ КУЛЬТУРА И СПОРТ

    Мадихан Абдикулов, Нурбол Тустикбаев, Серикхан Науатов (Тараз, Казахстан) |    Скачать статью |  Link

  Методические основы выбора содержания учебной программы по физической культуре и спорту связаны с изучением и решением общих и специальных задач процесса обучения. Этот факт продиктован необходимостью дифференцированного решения в организации и осуществлении учебно-воспитательной системы в зависимости от специфики какого-либо вида спорта.

 • Великі обсяги та інтенсивність тренувальних навантажень у професійних спортсменів призводять до перевантаження опорно-рухового апарату, морфофункціональних змін в тканинах і органах, виникнення травм і захворювань спортсменів. У зв'язку з цим проблема відновлення так само важлива, як і саме тренування, оскільки неможливо досягти високих результатів тільки за рахунок інтенсивних і об'ємних тренувань. Необхідною передумовою підвищення ефективності занять є єдність процесів впливу фізичного навантаження на організм і процесів відновлення.

 • У сучасному спорті велику увагу приділяють розробці системи психологічного забезпечення тренувального та змагального процесів. Важливо відзначити, що психологічне забезпечення охоплює галузь не тільки індивідуальної психологічної підготовки, а й роботу з тренером, який передусім впливає на особистість і поведінку спортсмена, а також сферу міжособистісної командної взаємодії.

 • ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ФІТНЕС-ПРОГРАМ

    Світлана Коляденко (Київ, Україна) |    Скачать статью |  Link

  Сучасний період розвитку сфери оздоровчого фітнесу характеризується великою кількістю та різноманітністю форм рухової активності, модернізацією адаптованих оздоровчих програм з метою залучення до занять більшої кількості людей, завоювання визнання та створення реклами. Добре спланована фітнес-програма повинна включати аеробне тренування для розвитку кардіореспіраторної витривалості та поліпшення складу тіла, силове тренування для розвитку сили та силової витривалості та стретчинг-вправи для розвитку гнучкості. Фітнес‐програма – організована послідовність діяльності, яка спрямована на сприяння розвитку фітнесу.