30–31 Січень, 2016

ХXII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

  • ГЕОЛОГИЯ, ТЕКТОНИКА И НЕФТЕГАЗОНОСТЬ СЕГЕНДЫКСКОЙ ДЕПРЕССИИ С ПОЗИЦИЙ ТЕКТОНИКИ ПЛИТ

      Г.В. Тарасенко, Г.Н. Шарипова, М. Толбаев, С.А. Кострыкина, С.А.Дуйсенова (Актау, Казахстан) |    Завантажити статтю |  Link

    Peзультaты ceйcмopaзвeдoчныx paбoт пocлeдниx лeт в coвoкупнocти c мaтepиaлaми глубoкoгo буpeния нa плoщaдяx Караоба и Kocoбa пoзвoлили утoчнить гeoлoгичecкoe cтpoeниe Ceгeндыкcкoй дeпpeccии, в пepвую oчepeдь, пo дoюpcким oтлoжeниям.

  • Мукачеве – районний центр, місто обласного значення, друге за величиною та людністю після обласного центру Ужгорода, єдине середнє місто Закарпатської області. Перша офіційна згадка про місто в угорських хроніках датується 896 р. (тим самим періодом датується і перша згадка про Ужгород). Протягом усього періоду власної історії Мукачеве відігравало роль одного з двох головних адміністративних, економічних та культурних центрів регіону, яким залишається і на теперішній час, водночас, демонструючи високі соціально-економічні показники та їх позитивну динаміку у порівнянні з багатьма містами своєї категорії та займаючи лідерські позиції за низкою показників (зокрема, за демографічними показниками) [1] серед середніх міст Західного регіону України. Серед чинників, які зумовлюють рівень розвитку міста, на нашу думку, особливо сприятливим виступає вигідне географічне положення.