31 декабря, 2018

XI Международная научно-практическая интернет-конференция

 • Графіт є одним із видів структурованого вуглеводу. Це унікальний природний мінерал, який охоплює великий спектр застосування. Він використовується у виробництві мастильних матеріалів; металургійній, атомній, машинобудівній, аерокосмічній, електронній та електричній, фармацевтичній, оборонній промисловостях. Завдяки особливим фізичними властивостям, таким як, мастильним, термоізоляційним, гідрофобним, каталітичним є дуже цінним природним ресурсом. Особливої уваги заслуговує застосування графіту у новітніх технологіях, що активно розвиваються у світі. Так, наприклад, уявити виробництво надсучасних матеріалів, таких як графен, карбон та інші.

 • ТЕРМІЧНИЙ РЕЖИМ ПРИЧОРНОМОРСЬКОГО РЕГІОНУ.

    Куляс К.А.,Флюгерт Д.І., Сокол Д.С., Тімошевський М.Ю., Волошановська О.Ю. м.Одесса |    Скачать статью |  Link

  Як відомо, кліматичні коливання істотно впливають на діяльність людини та економіку в різних регіонах. Навіть зовсім малі зміни середньої температури півкулі можуть відповідати великим регіональним коливанням. Зміни клімату в значній мірі впливають на всі сторони нашого життя. Зокрема, на стійкість сільськогосподарського розвитку та міського планування, безпеку водопостачання та ефективність заходів захисту від стихійних лих. Також впливають на різноманітність сільськогосподарських культур та їх урожайність; рентабельність проектів, пов'язаних з поновлюваними джерелами енергії; стійкість транспортної інфраструктури; охорону здоров'я і кампанії по боротьбі з захворюваннями, і це лише кілька видів їх впливу.

 • У 1936 році при бурінні свердловини №2 на горі Золотуха м.Ромни (до речі на той час Полтавська губернія), яка була закладена з метою пошуків калійної солі, виявили нафтопрояви. А вже 9 червня 1937 року почалося випробування свердловини. У результаті робіт отримали майже 2 т. нафти.

 • Формування полів приземного атмосферного тиску у регіоні Антарктичного півострова.

    Куляс К.А. Сокол Д.С. Тімошевський М.Ю. Волошановська О.Ю. м.Одесса |    Скачать статью |  Link

  Формування полів приземного атмосферного тиску у регіоні Антарктичного півострова.У наш час вивчення полярних районів набуває величезного значення, можливо, що метеорологія і кліматологія саме полярних районів допоможуть зрозуміти механізм зміни клімату на нашій планеті. Важлива задача – вивчити різні стани системи океан-атмосфера, а потім спробувати перенести на клімат окремих районів нашої планети результату їх впливу.