29–30 ноября, 2016

ХХХІІ Международная научно-практическая интернет-конференция

 • РАЗРАБОТКА ИНФОРМАЦИОННОЙ СИСТЕМЫ ОБРАЗОВАТЕЛЬНОГО ЦЕНТРА

    Нурлан Керимбаев, Гульнара Сейдалиева, Гаухар Сейдалиева (Алматы, Казахстан) |    Скачать статью |  Link

  C середины 90-х годов казахстанский рынок предлагал широкие возможности для получения высоких доходов при минимальной эффективности. Все предприятия, обладающие определенной степенью практичности и активности, были успешны. Но как только спрос стабилизировался, многие организации пришли к выводу, что для дальнейшего нахождения в бизнесе необходимо меняться.

 • Використання презентацій PowerPoint на заняттях інколи викликає у педагогів суперечливі думки. Одні викладачі заповзято доводять, що сучасне заняття без комп’ютерної презентації багато втрачає. Інші, не менш творчі та досвідчені педагоги, стверджують, що звичайні дошка і крейда забезпечують живий діалог між педагогом та студентом з теми заняття, що саме в такій ситуації можна спостерігати за роботою викладача, яка залежить і від діяльності студентів.

 • Інформатизація освіти - це великий простір для прояву творчості педагогів, яка спонукає шукати нові, нетрадиційні форми і методи взаємодії з дітьми; вона сприяє підвищенню інтересу у дітей до навчання, активізує пізнавальну активність, розвиває дитину всебічно. Володіння новими інформаційними технологіями допоможуть педагогу почувати себе комфортно в нових соціально економічних умовах.

 • МЕКЕМЕНІҢ АРХИВ БӨЛІМІН АВТОМАТТАНДЫРУ

    Гульназ Нурбек, Гульнара Сейдалиева, Гаухар Сейдалиева (Алматы, Казахстан) |    Скачать статью |  Link

  Бүгінгі таңда электрондық архив бөлімін құру өте маңызды болып табылады. Қағаз құжаттардың көлемінің өсуімен және оларды пайдалану және сақтау күрделілігін арттыруымен байланысты маңызды орынға ие болып отыр. Сондықтан архив бөлімін автоматтандыру, қағаз мұрағаттар электрондық айналымы құжат мұрағатымен жұмыс жасауға ұйым үшін тиімді болып табылады. Біріншіден, бұл құжаттардың жоғалуы немесе жойылуы сақтандыру түрі болып табылады. Екіншіден, ол іздеу және пайдалану қарапайымдылығын арттырады.