31 марта, 2023

ІV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

  • Адміністративний менеджмент - це діяльність з управління всередині колективу підприємства, установи, організації, державного органу, що спрямована на вирішення зовнішніх завдань, створення в колективі найкращих умов для цього. Адміністративний менеджмент є функціональним підвидом управління, так само як і фінансовий менеджмент, ризик-менеджмент, управління персоналом тощо, який увібрав у себе певні специфічні риси управлінської діяльності, відмінні від інших видів управління.

  • Вперше термін «цифрової економіки» був застосований американським. інформатиком Н. Негропонте. Ніколас Негропонте, засновник медіа лабораторії Массачусетського технологічного інституту та автор книги 1995 року «Бути цифровим», описав цифрову економіку як використання «бітів замість атомів» [1].У його розумінні цифрова економіка – це насамперед діяльність, яка як фактори виробництва використовує дані, які зберігаються, обробляються та видаються в цифровому вигляді та у великих обсягах, а також зі скороченням витрат, витрат на час, що дозволяє також підвищити ефективність, продуктивність та якість у різних галузях виробництва. Цей термін вважається базовим і досі, за версією Світового банку.

  • Порядок в обліку — запорука фінансового здоров’я бізнесу. Адже впорядковане документування господарських операцій дозволяє підприємству контролювати свій стан і приймати своєчасні управлінські рішення. А бухгалтерський облік з усім його інструментарієм цьому неабияк сприяє. І найоптимальніший спосіб упорядкувати бухгалтерську документацію та уникнути в ній помилок — аудит бухгалтерського обліку.

  • УЗАГАЛЬНЕННЯ ПРАКТИКИ ФУНКЦІОНУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ФОНДІВ НОРВЕГІЇ

      Світлана Науменкова, Вероніка Клименко (Київ, Україна) |    Скачать статью |  Link

    Зарубіжний досвід створення та функціонування інвестиційних фондів набуває особливого значення в умовах повоєнного відновлення економіки України. З огляду на масштабні руйнування, спричинені війною та посиленням економічної нестабільності, актуалізується роль держави у формуванні стратегії довгострокового інвестування як ініціатора залучення та гаранта повернення коштів для реалізації масштабних інвестиційних проєктів, у т. ч. таких, що реалізуються за участі іноземних інвесторів з використанням коштів різноманітних інвестиційних фондів. Так, Норвегія – один з найбільших інвесторів в економіку України. Насамперед, це стосується відновлювальної енергетики, а експорт риби, IT-аутсорсинг і суднобудівна промисловість традиційно були найважливішими секторами норвезько-української торгівлі.

  • Процес ідентифікації та управління ризиками інвестиційного проєкту повинен мати систематичний та безперервний характер а також супроводжуватися постійним моніторингом внутрішнього і зовнішнього середовища господарюючого суб’єкта з метою виявлення потенційних загроз та можливостей.