31 Березень, 2020

ХХV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

  • Высокий уровень достижений в современном спорте обусловливает необходимость постоянного совершенствования всех сторон подготовки спортсмена. Вопрос психологической подготовки все более и более актуален в условиях интенсификации процесса подготовки легкоатлетов и расширения соревновательного календаря. В комплексе данные факторы в значительной степени влияют на работоспособность спортсмена, и в первую очередь, значительно воздействуют на психику спортсмена, со всеми вытекающими последствиями.

  • Вступ. Гольф давно перестав бути лише спортом, це унікальне поєднання елітного способу життя та серйозного бізнесу. Зростаюча популярність гольфу в усьому світі набагато випереджає інші види спорту. За останні 20 років у світі майже вдвічі збільшилася кількість полів для гольфу та гравців – до 33 000 і 55 мільйонів відповідно. Згідно з доповіддю, підготовленою Oxford Economics, середній гравець у гольф витрачає 150-180 євро на день на короткостроковому відпочинку та 250 євро на день на тривалій відпустці.

  • Постановка проблеми. Спортивна гімнастика є привабливим і популярним видом спорту не тільки в Україні, але і в усьому світі. Вона активно розвивається і набуває все більшої популярності завдяки своїй видовищності, яка полягає у поєднанні краси рухів, вихованню постави і гармонійно розвитого тіла зі спортом, силою, виснажливими тренуваннями та захоплюючими змаганнями.