28 февраля, 2021

ХХХV Международная научно-практическая интернет-конференция

  • ЯК ЛЮДСТВО ВХОДИТЬ У НООЕРУ, НЕ УСВІДОМЛЮЮЧИ ЦЬОГО І НЕ ПРИСКОРЮЮЧИ ПОРЯТУНОК

      К. В.Корсак, Ю. К.Корсак, А. К.Похресник, О. С.Бойчук (Київ, Україна) |    Скачать статью |  Link

    У своїй фаховій діяльності разом з наданням молоді компетентності в обраній ними професії ми всі одночасно перебуваємо у виключно швидкозмінних локальних, національних, континентальних і світових умовах. Обговорення мало не всіх проблем — звична для нас справа. Своїм головним завданням ми вважаємо формування у молоді не тільки національної ідентичності, а й наукового світогляду в аспектах планування власної стежини життя на основі чіткого бачення майбутнього.

  • Наступного року виповнюється 300 років з дня народження видатного українського мислителя XVIII століття Григорія Сковороди (1722–1794). Відомий сковородознавець Михайло Сікорський (1923–2011) свого часу зауважив, що «кожне нове століття починається думкою і словом Сковороди».

  • ВПЛИВ КОРОНАВІРУСНОЇ ПАНДЕМІЇ НА СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ПРОСТІР УКРАЇНИ

      Євген Харьковщенко, Богдана Носенок (Київ, Україна) |    Скачать статью |  Link

    Коронавірусна пандемія, оголошена у березні 2020-го року змінила звичне структурування соціокультурного простору. Пандемія змусила більшість держав світу переглянути звичний погляд на соціальну взаємодію та проведення масових заходів. Ця ситуація вплинула й на культурну та релігійну сфери. Державна влада вступила у протиріччя з релігійними установами. Між тим, релігійні установи розділилися щодо реакції на запроваджені карантинні заходи: підтримка поєдналася з нейтральністю та закликами до ігнорування владних приписів. Реалізація гарантованих Конституцією та Декларацією прав людини духовно-релігійних прав та свобод була поставлена під питання. Відтак, визначення впливу коронавірусної пандемії та релігійну сферу та духовно-культурне буття наразі є актуальним.